Proenovci ostajajo na vrhu

Ekipa dvoranskega nogometa Proen Maribor tudi po 14. krogih in odigranem 13. krogu ostaja na vrhu 1. Slovenske futsal lige. Tokrat so varovanci trenerja Roberta Grdovića v derbiju kroga z 2:1 odpravili Oplast. Pomembno zmago pri ohranitvi prvoligaškega statusa je zabeležil Puntar, ki je z 2:1 odpravil Benedikt. V petek bodo moštva odigrala tekme 15. kroga.

Derbi 14. kroga je pripadel vodilnim Proenovcem, ki so z 2:1 porazili Oplast. Povedli so gostje, v 36. minuti je zadel Gregor Kos. Vendar vodstva niso dolgo obdržali, saj je kapetan vijoličastih, Matej Fideršek, v isti minuti izenačil, v naslednji pa je Denis Totoškovič zadel za zmago.

Ekipa Puntarja se je po zmagi doma, ko so odpravili Benedikt, povzpela na osmo mesto, za sabo pa so pustili ekipi Benedikta in KMN Tomaž Šic Bar.

Ekipa Tomaž Šic Bara ni imela možnosti proti razigrani Litiji, ki z 10. zmago ostaja na drugem mestu, Benedikt pa medtem čaka boj za obbstanek.

VIR: lokalec.si