Mariborčani zmagali v zadnji minuti

Sinoči smo v mariborski Dvorani Tabor spet spremljali napeto tekmo dvoranskega nogometa. Vijoličasti Proen Maribor so ponovno navdušili z razburljivimi, zadnjimi minutami srečanja. Vrhniške nogometaše kluba Zavas Siliko so premagali s kar 6:4.

Milivoje Simeunović je znova stopil na parket Dvorane Tabor. Tokrat kot trener FK Zavas Siliko, meril pa se je proti nekdanjim soigralcem iz Maribora. Gostje so uspešno kljubovali Štajercem in z dobro organiziranimi akcijami večino časa ostali v igri za točke. Odločila je zadnja minuta srečanja, ki je bila izrazito mariborska. Žiga Čeh je po tekmi dejal, da “velike ekipe zmagujejo na koncu“.

Mariborčani so kar 4-krat prevzeli vodstvo, nasprotniki pa prav tolikokrat izenačili in pokazali, da se lahko uspešno zoperstavijo tudi najmočnejšim. Za gostujoče so zadeli Marinč, Končan in dvakrat Behrič. Pri Mariborčanih je s “hat trikom” blestel Fideršek, k zmagi pa so prispevali tudi Hasanbegovič, Škorič in Jandrič. V naslednjem krogu bo ekipa Simeunoviča potrjevala obstanek v prvi ligi proti KMN Tomaž. Prvouvrščeni Mariborčani pa se z visoko prednostjo odpravljajo v Benedikt.