Maribor izgubil še tretjo tekmo na turnirju Futsal Cup

Slovenski prvak v dvoranskem nogometu FutureNet Maribor je izgubil še tretjo tekmo na turnirju glavnega dela lige prvakov v dvorani Tabor.

Po porazih proti moskovski Dini (2:5) in portugalski Bragi (2:3) je danes pričakovano klonil še pred branilcem naslova, španskim Interjem. Ta je zmagal s 4:1.

V skupini 2 so tako v elitni del tekmovanja, torej med najboljših 16 klubov v Evropi, napredovali Inter z devetimi točkami, Dina s šestimi in Braga s tremi točkami. Mariborčani pa so brez točk končali evropsko pot.

Tokrat so Španci, ki so v strelih prevladovali s 37:17, povedli v 16. minuti prek Rafaela, Uroš Kroflič je izenačil v 22. minuti, zatem pa so Solano (23.), Pola (29.) in Bebe (38.) stvari postavili na pričakovano mesto.

Vir: Lokalec.si