Mariborčani pod novim (začasnim) trenerjem do remija v gosteh

V 11. krogu slovenske prve nogometne lige so Mariborčani v gosteh remizirali pri Domžalah.

Mariborčani so povedli z zadetkom Blaža Vrhovca v 28. minuti. Kmalu po začetku drugega polčasa so vodstvo podvojili, a le dve minuti kasneje so Domžalčani zmanjšali zaostanek na 1:2. V 61. minuti pa so bili znova na potezi Mariborčani, po odlični podaji Žuglja je za 3:1 zadel Mudrinski. A Domžalčani se niso predali, po enajstmetrovki je Senad Ibričić zadel peti gol na tekmi in sicer za rezultat 2:3.

Padlo kar šest zadetkov

Zadnjih 10 minut tekme je bilo izjemno napetih, do priložnosti so prihajali na obeh straneh, a realizirali so svoje napade domači. Domžalčani so nekaj minut do izteka rednega dela namreč zadeli za 3:3. Tako so je tekma v Domžalah končala z remijem in delitvijo točk, oboji so na klubsko lestvico po današnji tekmi vknjižili eno točko.